KOLĘDOWANIE POKOLEŃ

Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku na KOLĘDOWANIU POKOLEŃ

W niedzielę 14 stycznia na zaproszenie chórów Michael i Camerata, chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku wystąpił w  parafii św. Michała Archanioła w Michałkowicach.

We wspólnym kolędowaniu uczestniczyły chóry: Camerata, Michael, Siemianowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Związku Górnoślązaków, uczniowie szkoły podstawowej nr 5 oraz dzieci, wnuki i prawnuki chórzystów. W programie były  kolędy i pastorałki polskie oraz pochodzące z różnych, nieraz bardzo odległych rejonów świata. Na organach grał Stefan Rohr, na gitarze Marek Wypich, na bongosach Sławomir Gątkowski, realizację akustyczną przygotował Andrzej Golysz a całością z dużym wyczuciem dyrygowała Joanna Grzegorzewicz-Szopa.

Dyrygująca wszystkimi uczestnikami pani Joasia potrafiła sprawić, że stanęliśmy na wysokości zadania i w wielu oczach pojawiły się łzy wzruszenia. Pani Joasiu , TO BYŁO WIELKIE ! Dziękujemy.

Zainteresowanych koncertem odsyłamy na youtube, gdzie można nas zobaczyć i posłuchać https://m.youtube.com/watch?list=PL4L3C1Ey1pSByx6V6SQexB6YZOm5m_M_7&v=Y4qTSAZdqm0

Joanna Zawadzka